Hüma Chia gel - jahoda

Kód: 47
Značka: Hüma
48 Kč
Skladem (19 ks)

Hüma je 100% přírodní Chia Gel. Je vyroben ze skutečných přísad. Od tohoto přírodního gelu můžete očekávat dlouhotrvající výkon. Podstatou je zastoupení Glukózy (krátkých i dlouhých řetězců) a Fruktózy poměrem 2:1. Tento poměr, v kombinaci se všemi 9 esenciálními aminokyselinami, vám dodá maximální boost. S Hüma Energy gelem si můžete užít fyzickou aktivitu s pocitem, že jste do svého těla dali pouze přírodní ingredience a žádnou chemii a proto nemusíte mít strach z nevolností, případně křečí v břiše. Gel je třeba doplnit dostatečným přísunem vody a pak už si můžete jen užít ten parádní pocit z nekonečně dlouhotrvající energie při výkonu. Jemně pomleté chia semínka pomáhají regulovat příjem energie tak, aby nedošlo k nárazovým přívalům energie a následným úpadkům. Hüma Energy Gel je sportovní výživa určená pro všechny běžce, cyklisty, triatlonisty (běh, cyklistika - maratony, triatlon, vyjížďky století) a jejich cílem je Vám zvládnou ty nejnáročnější tréninky.

www.humagel.cz

 Základ v jednoduchém přírodním složení

Pyré z ovoce. Chia semínka. Hnědý rýžový sirup. Žádné složité názvy přísad, na které byste potřebovali slovník cizích slov.

 Přirozené zažívání bez bolesti žaludku

Dejte svému žaludku něco, co lze snadno zpracovat a uvidíte, jak vaše problémy s trávením zmizí.

 Získejte svůj výkon přirozeně

Začali jsme palivem indiánských předků Tarahumara, nejlepších ultramaratonistů v historii a spojili jsme jejich znalosti s výsledky výzkumů dnešní sportovní výživy, abychom vám přinesli Huma Gel.

Pokyny: 1 balíček 15 minut před cvičením. 1 balíček každých 30-45 minut během cvičení. Vždy konzumujte s vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezlepkový

Dairy Free

Vegan Friendly

Co je Hüma?

Skvělá chuť

U nás v Humě usilujeme o to, abychom vyráběli zdravé gely, které by si lidé užili. Hüma tým strávil spoustu času zdokonalováním těch prvotních receptů, než jsme dospěli k tomu zřejmému a evidentnímu a to použit skutečné ovoce. To znamená, že když ochutnáte lahodný gel Hüma, můžete mít dobrý pocit, že tato chuť není umělá nebo "přirozeně" vylepšena, ale že jde 100% skutečné ovoce!

Vše přírodní

Hüma je přesvědčená, že je bláznovství, trávit hodiny tréninkem a prací na svém zdravém těle s cílem cítit se a vypadat skvěle, a pak požívat doplňky stravy, které obsahují chemické a konzervační látky, které jsou pro tělo tak nepřirozené a nezdravé. Z tohoto přesvědčení Hüma používá všechny přísady přírodní a zdraví prospěšné (žádné konzervační látky, jen přísady které znáte a víte odkud pocházejí), a přidává ingredience jako Chia semínka, které ještě zdůrazní pozitiva použitých živin.

 

Některé informace o Chia semínkách, které možná nevíte:

Obsahují velké množství Omega-3 (4915 mg na unci osiva)

Obsahují více antioxidantů než borůvky

Komplexní protein

25% rozpustné vlákniny (absorbuje vodu, vytváří gel, který může pomoci snížit hlad a regulovat vstřebávání cukru)

Mají konzervační účinky a jsou bezlepkové

Doplňkové parametry

Kategorie: Gely
Záruka: 1 rok